Lidice 2018.

Odabrani dječji likovni radovi za 46. Međunarodnu izložbu dječjeg likovnog stvaralaštva Lidice 2018.

DJEČJI VRTIĆ:

  1. Marie Betcik, Dječji vrtić Gajnice (Zagreb), mentorica: Božica Krajdl – Lončar
  2. Manda Braje, Dječji vrtić Bukovac (Zagreb), mentorica: Snježana Osić – Sadžak
  3. Josip Nikšić, Dječji vrtić Pčelica (Zagreb), mentorica: Martina Knežević

 

OSNOVNA ŠKOLA:

  1. Melani Bolarić, Osnovna škola “Zvonimir Franjko” Kutina, mentorica: Zvjezdana Mihalke
  2. Ilija Bosnić, Osnovna škola Turanj, mentorica: Ana Prepolec Padežanin
  3. Sunčica Buhin, Osnovna škola Tužno, mentorica: Jadranka Kučar (2 rada)
  4. Lana Čačko, Osnovna škola, “Vladimir Nazor” Budinščina, mentorica: Mirela Lebić Popov
  5. Lana Dumbović, Osnovna škola Tužno, mentorica: Jadranka Kučar (2 rada)
  6. Nera Filković, Osnovna škola “Antun Mihanović” Slavonski Brod, mentorica: Marina Sudarević
  7. Tena Knežević, Osnovna škola “August Šenoa” Gundinci, mentor: Robert Fišer
  8. Laura Kovačić, Osnovna škola Kajzerica (Zagreb), mentorica: Jasna Horvat
  9. Dora Korenić, IV. osnovna škola Bjelovar, mentorica: Dragica Budić
  10. Klara Ivić, Osnovna škola “Matko Laginja” Zagreb, mentor: Zoran Kakša
  11. Josip Majdančić, Osnovna škola Turanj, mentorica: Ana Prepolec Padežanin
  12. Hana Marinić, Osnovna škola Sirač, mentorica: Tihana Tukara
  13. Rebeka Olđe, Osnovna škola “Zrinskih” Nuštar, mentorica: Sanja Lovrić
  14. Nikolina Plantak, Osnovna škola Tužno, mentorica: Jadranka Kučar
  15. Emilly Radevski, Osnovna škola “Marija Jurić Zagorka” Zagreb, mentorica: Dubravka Fiolić
  16. Paula Šinko, Osnovna škola Tužno, mentorica: Jadranka Kučar

 

SREDNJA ŠKOLA:

  1. Tessa Bengez, Srednja strukovna škola Varaždin, mentorica: Ivana Stepan Kauzlarić
  2. Tea Bošnjak, Srednja strukovna škola Varaždin, mentorica: Mateja Rusak
  3. Ivana Herenčić, Srednja strukovna škola Varaždin, mentorica: Mateja Rusak
  4. Mirta Mihac, Srednja strukovna škola Varaždin, mentorica: Ivana Stepan Kauzlarić
  5. Ivan Munđar, Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec, mentorica: Marta Horvat
  6. Kata Peša, Gimnazija Vladimira Nazora Zadar, mentorica: Ivanka Radulić
  7. Vita Raffaelli, Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula, mentorica: Željka Kondić Dabo
  8. Elena Šajnović, Srednja škola Čakovec, mentorica: Marta Horvat
  9. Nola Zelenika, Gimnazija Vladimira Nazora Zadar, mentorica: Ivanka Radulić

 

UDRUGA:

  1. Vera Eror, Carpe Diem (Karlovac), mentorica: Aleksandra Škrtić

 

 

Od pristiglih 1422 likovna rada stručno povjerenstvo odabralo je 31 rad za slanje na 46. Međunarodnu izložbu dječjeg likovnog stvaralaštva Lidice 2018. u Republiku Češku.

 

Čestitamo svima sa željom dobrog uspjeha u Lidicama!

 

Vaš Hrvatski školski muzej

Datum objave: 02.03.2018.