zimski praznici - radionice

Zimska čarolija u Školskom muzeju

Dragi učenici otkrijte čarobni svijet zime kroz stvaralačke radionice Školskog muzeja!

U vrijeme zimskih školskih praznika Hrvatski školski muzej poziva vas na igru i druženje. Odložite mobitele i tablete, prošećite do Muzeja, zaželite ugodnu šetnju gradom vašoj pratnji (mamama, tatama, bakama, djedovima…) i prepustite se zimskoj čaroliji u pet nastavaka od 7. do 11. siječnja 2019. svaki dan vas čekaju novi poticaji i izazovi koji će probuditi vašu maštu i otkriti vam čari nekih zaboravljenih vještina. Program koji smo vam pripremili obuhvaća likovne radionice i radionice ručnog rada. Uz dobru volju za sudjelovanje na radionicama važno je imati najmanje 7, a najviše 12 godina.

Tjedni muzejski meni – od 10.00 do 11.30 sati

1. Čarobna šuma, ponedjeljak

Šuma zimi odijeva čarobno ruho!

Radionica ručnog rada; igra s materijalima i tehnikama

2. Pahuljice padajte, utorak

Ljepota zime u srcu snježne kugle

Likovna radionica

3.Kućica za ptice, srijeda

Ni kos ne želi smrznuti nos!

Likovno-ekološka radionica

4. Snješko Snježić, četvrtak

Napravimo snjegovića zajedno

Likovna radionica

5. Lutkica na dar, petak

Vrijeme darivanja, darivanja od srca!

Radionica ručnog rada

Dok vani zimski vjetar vije, u muzeju te čarolija igre grije!

Termin: 7. – 11. siječnja 2019.

Voditeljica programa: Ivana Dumbović Žužić, prof., viša muzejska pedagoginja HŠM-a

Predviđen prostor aktivnosti: Hrvatski školski muzej, 1. kat

Broj sudionika: 20

Cijena tjednog programa po sudioniku: 100,00 kn

Cijena uključuje vodstvo stručne osobe, sav pribor i materijal za radionice.

NAČINI PLAĆANJA

1. Internet bankarstvom/općom uplatnicom IBAN HR 6123600001101221745 Pod svrhu uplate napisati IME I PREZIME SUDIONIKA RADIONICE

2. gotovinom na blagajni Muzeja (Trg Republike Hrvatske 4, 1. kat) utorkom, srijedom i petkom od 10 do 18 sati, četvrtkom od 10 do 20 sati, subotom od 10 do 18 sati i nedjeljom od 10 do 14 sati.

U slučaju otkazivanja programa od strane Hrvatskog školskog muzeja (primjerice zbog nedovoljnog broja upisanih sudionika) vraća se puni iznos.

Prijave se primaju elektronskom poštom na adresu hsm@hsmuzej.hr, putem web obrasca na www.hsmuzej.hr ili ispunjenom prijavnicom letka.

KONTAKT I INFORMACIJE: Ivana Dumbović Žužić (01/4855 716 ili na e-mail idumbovic@hsmuzej.hr )

Datum objave: 17.12.2018.